Hakkımizda

Hakkımızda

Akay Tente markası ile firmamız Şanlıurfa’da faaliyet gösteriyor. 1964 yılında kurulan Akay Tente her geçen gün daha da gelişerek sektörün en önemli markalarından birisi olmayı başarmıştır. Geniş bir ürün çeşitliliği ile tente ve branda denildiğinde ihtiyaç duyulan tüm ürünlere markamız bünyesinde yer veriliyor. Kendi üretim tesislerimizde her zaman yüksek kalite ile üretmiş olduğumuz ürünlerimiz yine kendi satış ağımız ile tüm Türkiye’ye güvenli bir şekilde ulaştırılıyor.

1964 yılında faaliyete başlayan markamız bugün üçüncü kuşak ile yoluna devam ediyor. 1964 yılında ilk adımları atılan markamızın geldiği noktada ülke çapında sektörün en güçlü markalarından birisi olması bizlere gurur veriyor. Geçen her bir yıl tüm kuşaklar olarak bizler dünya standartlarında üretim yapmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyoruz. Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ediyor ve müşteri ihtiyaçlarına göre yenilikçi ürünlerimizle ilklerden olmayı başarıyoruz.

Akay Tente Markası altında üretmiş olduğumuz tüm ürünler için önceliğimiz her zaman kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşteri ile buluşturmaktadır. Bunun için üterim tesisimizde maliyet avantajı yaratacak tüm detaylara önem veriyoruz. Yüksek teknolojili ekipman ve makine grubu desteği ile yüksek kapasiteli üretim ağımızda uygun maliyetli ürünler hazırlıyoruz. Ve bu ürünleri sektörün en uygun fiyatları ile yine kendi satış ağımız aracılığı ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Gelişen teknolojinin yaratmış olduğu maliyet avantajı ile birlikte kaliteli ürün desteği de en önem verdiğimiz noktalardan birisidir. Güçlü bir teknoloji ile üretilen tüm ürünlerimiz yüksek kalitede müşteriye ulaşıyor.

Akay Tente Markası olarak bizler yenilikçi ve teknolojik gelişmelere ayak uyduruyoruz. Bu yönümüzle rakiplerimizin her zaman bir adım önünde seyrediyoruz. Bununla birlikte her biri alanına uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışıyoruz. Çalışanlarımız bizlerin en önemli değerlerinden birisidir. 3 kuşak aynı alanda faaliyet gösteriyor olmak büyük bir deneyimi de ortaya koyuyor. Yöneticilerin bu deneyim ve tecrübesi tüm çalışma ekiplerimize eksiksiz bir şekilde yansıtılıyor. Dolayısıyla her bir bölümde görev alan tüm çalışanlarımız işi iyi bilen güçlü kişiliklerden oluşuyor. Güçlü bir teknolojik yapı ile deneyim ve tecrübeyi bir araya getirdiğimizde markamızın 3 kuşaktır sürekli gelişerek yoluna devam etmesi kaçınılmaz oluyor.

Bir önceki yazımız olan Karpuz Tente başlıklı makalemizde Adiyaman'da Çadırcı ve karpuz tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir